0

Бумеранг для Радуцького, або Чому б медсестрам не рекомендувати Михайлу Борисовичу звернутися до суду

Зрозуміло, що після намагання Михайла Бродського у 2007 році написати про історію кохання, яка зародилася у бюджетному комітеті між Юлією Володимирівною та Нестором Івановичем треба дуже обережно ставитися до його заяв, але кількість повідомлень про організацію головою профільного парламентського комітету Михайлом Радуцьким нелегальної вакцинації заможних людей по ціні 2,5 тис євро нібито «файзеровською» вакциною завезеною з Ізраїлю  виходить за межі авторської програми Наташі Влащенко.

Ну ось був собі комітет з питань охорони здоров’я, так ні, треба було випендритися і назвати його комітетом з питань здоров’я нації. Хотіли показати, що дуже турбуються про націю. Ну й показали: для всіх замовили невідомо на коли китайське, а для себе контрабандою з Ізраїлю завезли американське.

Що зробила б чесна і професійна людина. Чесна людина, яка відчуває свою правоту, звернулася б до суду і притягнула до відповідальності Бродського і всіх причетних . Тобто проявила б характер і захистила честь та гідність. Але ми цього не бачимо. І це дуже дивно, адже буквально рік тому Михайло Радуцький пропонував медсестрам відстоювати свою «мінімалку» у судах. А він, мовляв, допоможе. Здається настав час віддячити пану Радуцькому і руху «Будь як Ніна» та профспілці медсестер запропонувати звернутися Михайлу Борисовичу до суду для відстоювання честі, гідності та ділової репутації. Показати як це воно вирішувати проблему через суди. А проблема є, оскільки нібито гострі та влучні відмовки через ЗМІ виглядають непереконливо і ганебно, дискредитуючи державну інституцію – комітет з питань здоров’я нації.

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.