0

Чому Львів відмовляється продавати посади головних лікарів

Міський голова Львова Андрій Садовий представив колективу лікарні швидкої медичної допомоги нового головного лікаря Олега Самчука, з Ковельської міжрайонної лікарні. У своїй промові мер не сказав жодного слова правди. Ні, він не брехав, а просто лукавив. Виявляється, у Львові ніхто не хотів йти працювати головним лікарем, бо це страшна відповідальність, і  Садовий поважає таку позицію. Перед тим як це сказати міський голова зайшов до церкви, перехреститися і поцілував ікону.

Андрій Садовий намагався всіх переконати, що все залежить від якості менеджменту. І якщо знайти правильного управлінця, то при існуючому фінансуванні охорони здоров’я Ковель можна перетворити у трансплантаційний центр національного рівня. Олег Самчук своїм багатозначним мовчанням підтверджував, що все залежить від керівника.

Але саме головне не це. Не знаю чи вперше, але Львів не продав посаду головного лікаря. Чому? Тому що комунальне некомерційне підприємство, на думку Садового, принесе йому більше ніж якихось 100 тис доларів, якщо, звичайно, правильно організувати роботу – централізувати владу в лікарні і всі неформальні платежі завести в бухгалтерію.

Єдине про що хочеться нагадати меру Львова, так це про небезпеку загравання з Києвом. Пару років тому воно не допомогло, коли галичани через своїх представників у парламенті зайняли позицію у питанні торгівлі з окупованими територіями. Не допоміг навіть його друг Гройсман та «асоціація міст», і Львів завалили сміттям. Тому я був би обережним з Києвом і не сильно легітимізував медичну політику уряду у питаннях фінансування. Політична позиція галичан, наприклад, з питань «війни та миру» – не за горами.  Але цього разу Львів завалять не сміттям, а трупами, наприклад, від китайської короновірусної інфекції.

Детальніше у відео:

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.