0

Чому жінки-посадовці чужих дітей використовують для виконання плану зі щеплень

Для того, щоб вловити причинно-наслідковий зв’язок потрібно нескінченно довго задавати запитання: Чому?. У нас часто дивуються як люди не бачать причинно-наслідкових зв’язків. А тому і не бачать, плутаючи метафізичне «чому?» з допитливим дитячим «чому?». Особливо далекі від метафізики жінки. А ось якби вони довго запитувалися чому, то обов’язково знайшли відповідь чому чоловіки їх запрошують поголовно стати на військовий облік. Тому що українські чоловіки, і не просто чоловіки, а вбрані у військову форму, не мають волі. Ви скажете: ну добре фейсбучні експерти не мають волі, але люди, котрі сидять в зимових окопах чи стріляють з гармат – як вони можуть не мати волі? Що ними керує?

Замість волі у військових атрибут влади. Військовими керує атрибут влади, вони завжди його шукають, а потім його обслуговують. Тому у військових нема поганих наказів і законів. Навіть самий дебільний закон, який призведе до смерті і навіть до ганьби – це краще, ніж відсутність закону. У людей волі все навпаки – краще відсутність закону і відсутність влади, ніж дебільна влада і дебільні закони. Людьми волі керує краса, а людьми, які служать атрибутам влади керує обов’язок перед начальством. Тому серед військових так багато дебілів та дебілізму.

Але це все не головне. Головне є те, що люди, у яких нема волі розглядають інших людей як витратний матеріал. І не просто як матеріал для досягнення завдань, які їм поставило дебільне начальство, а для виконання власної програми мітозів з метою отримання фізичного виживання і фізичного задоволення. Все. Коли витратного матеріалу не вистачає, тоді його шукають. І находять. Постановка на військовий облік жінок – це про витратний матеріал для обслуговування атрибуту влади, яка дає можливість виконати власну програму мітозів. Закон про тероборону – це використання витратного матеріалу і каналізація людей волі. Саме так слід розцінювати заклик міністра внутрішніх справ Монастирського селянам з лопатами та власними рушницями йти на кордон з Білоруссю і боронити неньку. Пустити кілька залпів по Мінську – таких ідей у погоничів дрібної рогатої худоби в погонах не виникає.

А що ж жінки, залишимо у спокої феміністок. А жінки роблять все можливе, щоб підтвердити почесний статус витратного матеріалу. Директорка інституту права та інноваційної освіти Дніпропетрвоського університету внутрішніх справ Вікторія Савіщенко та методистка Яніна Кошкарьова видають юридичну шнягу з правовим статусом «повідомлення» (січемо, так!) у якому посилаючись на постанову Кабміну 1236 повідомляють, що студенти не будуть допущені до очних занять без вакцинації.

На запитання Дмитро Гнап щодо відсутності студентів у постанові Яніна Кошкарьова каже, що вона Постанову не читала, а просто підписала повідомлення, тому що стурбована створенням безпеечного середовища для дітей. На аргументи щодо ризиків вакцинації для дітей та її безсенсовості тьотя Яна каже, що це її не цікавить, бо МОЗ сказав, що фсьо харашо. Тобто адміністрацію навчального закладу ніхто не просить примушувати дітей до щеплення, але Савіщенко і Кошкарьова це робить добровільно. Чому? Тому що служить атрибуту влади за замовчуванням і розглядає дітей як витратний матеріал для власного фізичного благополуччя. Увага! Це робить не пропитий деградант прапорщик, а жінка і мати (можливо).

Ну раз так, якщо жінки використовують чужих дітей як витратний матеріал, то чому чоловікам, які обслуговують атрибути влади не використати чужих жінок у власних цілях? Чому не відправити тьотю Віку і тьотю Яну з Дніпра на білоруський кордон копати траншеї і битися з москалями? Чому жінки обурюються військоматами, якщо представники жіночої популяції без будь-яких наказів служать атрибутам влади. У військомати з женуть відповідно до Наказу МО. Які питання?

 

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.