0

Деморалізація медичних рабів, або Коли масово розбіжаться некомерційні комунальні підприємці

У слуг народу багато фронтів. Але «бути чи не бути» для «зелених» вирішуватиметься, у тому числі, на коронавірусному фронті. Без перебільшення солдатами, на яких сьогодні тримається влада Зеленського є медики. Причім переважно санітарки та медсестри. Так само як на початку 2014-го солдатами, на яких трималася влада Януковича були загони «Беркуту», нацгвардія та міліція.

Янукович не раз присягав на вірність силовикам і гарантував їм недоторканість при організації бойових дій проти революціонерів. До цього він додавав неформальну матеріальну стимуляцію для тих, хто його обороняв. Гроші з спеціальних квартир завозилися прямо в урядовий квартал.

Карантин призначений для того, аби розтягнути у часі медичну допомогу для ускладнених випадків коронавірусних пневмоній, перевести графіки з пікових у плато.

Збіг обставин при запроваджені другого етапу реформ: глобальна економічна криза, декласування української економіки, пандемія, невиконання бюджету, руйнівна медична реформа, а саме головне – призначення головним реформатором пройдисвіта та, кажуть, патологічного жлоба Михайла Радуцького відбувся для того, щоб не розтягувати у часі, а навпаки – сконцентрувати весь жах реформи охорони здоров’я в якомога коротший період часу. Ну, щоб аборигени все побачили і відчули на собі. І щоб не вдалося розмити відповідальність.

Нам надзвичайно пощастило, що в Україні в охороні здоров’я все замикається на одну особу – Михайла Радуцького. Він, на відміну від Януковича, не розносить у конвертах гроші медикам, як це робив Федорович, а навпаки – відбирає у них бюджетні крихти, тобто деморалізує рабів.

Орки Януковича розбіглися при перших вбитих у їх рядах. Це незважаючи на всі жести поваги з боку самого президента країни. Медичні раби розбіжаться за півгодини, як тільки країну облетить інформація про першу смерть медика від пневмонії. Далі помиратимуть всі пацієнти. Все буде справедливо.

 

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.