0

МОЗ вакцинував переляканих замість неімунних, хоча доведено – переляк викачується яйцями

В Україні введено 10 млн доз вакцин. Повністю вакцинованих – 4,6 млн осіб. Про це свідчать данні офіційної статистики. Серед загальної кількості щеплених аналітики намагаються з’ясувати частку груп ризику, а якщо більш просто – осіб у віковій групі 60+. Паралельно уряд, МОЗ та люди у білих халатах поширюють експертне «мнєніє», що чергова хвиля епідемії – це хвиля невакцинованих. Що, звичайно, є абсолютною дурнею. З дурні і почнемо.

Чергова хвиля, насправді є, вона поступається у динаміці минулорічній, але вона є хвилею неімунних людей, а це не тотожне невакцинованим. Під хвилею, звичайно, ми розуміємо важкий перебіг та летальність. А саме у такому контексті потрібно трактувати поточну епідситуацію. У чому підвох і обман. Всіх важко хворих зараховують до невакцинованих, коли потрібно говорити про неімунних. Першою причиною неімунності є слабкий природний та слабкий адаптивний імунітет. А уже потім можна говорити про вакцинацію. Тобто всі важкохворі – це особи з слабким імунітетом, а не ті, що штучно не імунізовані. Тому головне повідомлення мало б звучати так: третя хвиля пандемії – це хвиля осіб зі слабким/недосконалим/особливим імунітетом. Різницю відчуваєте?

Але так формулювати невигідно, тому що потрібно буде відповідати на запитання – а що зробила система охорони здоров’я, аби виявити людей з слабким імунітетом і переконати у необхідності вакцинації, запропонувавши взяти ризики на себе? А система охорони здоров’я разом з реформованою первинною ланкою не зробила для цього нічого. А що ж вона робила? А вакцинувала переляканих після хвороби. І робила це система опираючись на «наукові» дані взяті з хворобливої уяви про нікчемність імунітету набутого у природний спосіб. Тобто левову частку імунобіологічних препаратів витрачено на переляканих. Виникає питання – для чого? –  коли «науково» доведено, що переляк викачується яйцями.

При цьому ніхто не хоче визнати, що найбільша кількість переляканих серед  медичних працівників. Саме вони є носіями таємних знань про відсутність імунітету після перенесеного грипу та важких ГРВІ та про нікчемності антитіл здобутих у природній спосіб. Взагалі це треба мати справді науковий світогляд, аби стверджувати, що імунітет після перенесеної хвороби наближається до кількох місяців, а ось імунітет після вакцини триває довше. Це все одно що стверджувати про більш тривалий імунітет від вакцинації проти краснухи та кору у порівнянні з імунітетом після перенесення цих хвороб.

Отже, МОЗ провакцинував переляканих, імунітет яких насправді сформований перенесеним захворюванням, а не вакцинами. І не хворіють щеплені не тому що вони щеплені, а тому що перехворіли до щеплення. Так формується доказова медицина.

Але це ще не все. Якщо хтось думає, що МОЗ схаменувся і взявся виявляти неімунних і працювати х людьми 60+ то вони помиляються. МОЗ марить цифрою 80% і для того, щоб її виконати…, ні не шукає можливостей як вакцинувати людей похилого віку, він розглядає як почати вакцинувати дітей і підлітків. Цікаво куди дивиться РНБО і Олексій Данилов.

Зараз нам активно повідомляють, що всі госпіталізовані є невакциновані, але скромно замовчують, що вони просто не вакциновані, а є тими, котрі ще не перехворіли. Це мало би бути головним повідомленням. І чомусь нам не повідомляють про долю вакцинованих, які не мали в анамнезі КОВІД і уникнули важкого перебігу. А що буде далі? У них сформувався повноцінний імунітет? Їм можна не вакцинуватися у майбутньому? Напевно, що ні. Вакцинованим доведеться вакцинувати постійно і часто. Тільки виникає питання: за чий рахунок? Наркоманам перші дози також дають безкоштовно, як відомо. Хто буде платити за наступні дози? Запитання не риторичне. Таким чином можна говорити, що рано чи пізно людині доведеться таки зустрітися з коронавірусом і протестувати свій організм. І життя її  у випадку важкого перебігу залежатиме від наявності та доступності ліків для лікування ускладнень. З цим у нас все добре?

Дуже хочеться почути про результати профілактики у осіб вакцинованих індійськими та китайськими вакцинами навесні і які не мали в анамнезі КОВІД. У них там все буде чудово восени? Чи готові люди у білих халатах повідомляти об’єктивну інформацію?

Прогноз. Загалом уникнути контакту з вірусом не вдасться нікому. Всі рано чи пізно з ним познайомляться. Третя хвиля буде менш драматичною, тому що половина населення, котра не перехворіла має значну частку нечутливих до КОВІД-19. Це діти, підлітки,  юнаки, особи до 30 років. Що робити з переляканами – питання відкрите. Але викачувати яйцями уже можна починати. Чи будуть наступні ідеї від виробників антивірусного захисту?  Будуть, тому що практика показує, що це працює і це перспективно. Мова, звичайно, передусім іде про нові віруси, а уже потім про нові “модерни” та “короноваки”. Дякувати богу дятлів та оленів у світі достатньо.

 

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.