0

Про ініціативу Кіри Рудик “Про особливості поширення на вакцинованих осіб обмежень, встановлених з метою протидії COVID-19”

З античних часів майже до середини минулого століття світом керувала сильна меншість. Сильні примушували слабких працювати, воювати, жертвувати. Сильні були безжальні до слабких. На уроках історії нам розповідали як гартували спартанців, а кволих та хворих загартовані скидали до прірви. У нацистській Німеччині Європу звільняли від слабких та хворих у небачених масштабах, що шокувало людство. І маятник пішов у зворотному напрямку. Але ніхто не думав, що так швидко, лише за 75 років гуманізм створить критичну масу слабких, які будуть пробувати нагнути залишки сильних.

Ініціатива депутатки від голосу Кіри Рудик і носить назву «Про особливості поширення на вакцинованих осіб обмежень, встановлених з метою протидії COVID-19», яка у разі ухвалення у вигляді якоїсь там постанови дасть змогу вакцинованим представникам малого та середнього бізнесу працювати під час локдауну є перша спроба нагнути сильних. Ми розуміємо, що Кіра Рудик виконує прохання своїх закордонних кураторів.

Якщо сильних виявиться мало, чи вони не зможуть дати організований опір, то уже наступним кроком слабкі їм зроблять те, що нацисти робили під часи ІІ Світової слабким – організують гетто, у яких невакциновані будуть вимирати від голоду. Ніякі раціональні аргументи про перевагу природного імунітету чи організація спеціальних досліджень для вивчення цього питання тут не спрацюють. Тому що це питання принципу, цінностей та нормальності.

У слабких людей буття не має метафізичної складової, вони Є без трансцендентного. Можна навіть сказати, що їх НЕМА і прирівняти з сущим, тобто з камінням, водою, ведмедями, рибами і так далі. Але не будемо ображати слабких, все таки на відміну від тварин слабкі люди знають, що є смерть і вони помруть.

Вищою цінністю для слабких є життя. Тому слабкі люди прораховують вітальні ризики. Якщо ризик смерті від вакцинації менший, ніж ризик смерті від коронавірусної хвороби, то слабкі обирають життя. Тому для них дуже дивним є якісь суперечки навколо доцільності вакцинації. Перше, що вони думають про особу, котра не хоче вакцинуватися, що цій особі потрібно допомогти – примусити її вакцинуватися. Ну так як допомагають котиками і собачкам екологи та активісти з захисту тварин. Слабкі вважають, що їх оточують тваринки, які потребують опіки і допомоги. Когось треба вакцинувати, когось каструвати, комусь виламати кігті і так далі для їх же блага. Ну так ці люди сприймають світ.

Слабкі готові все життя викручуватися, ховатися, боятися, виконувати на роботі дурнуваті розпорядження, збирати є-бали для атестації, відвідувати непотрібні конференції, але ЖИТИ. В охороні здоров’я таких особливо багато. Це ми говорили про рядову ланку слабких, яких, безперечно, більшість.

Але є ще активна меншість у слабких. Вони бачать не лише котиків та собачок в людях, але і своїх екзестенційних ворогів – сильних. Тримачі смислів завжди формують нормальність. Слабкі фотографують передпліччя в які отримують уколи з імунобіологічними препаратами. Поширюють фото з салонів краси, ресторанів і різних гламурних місць. Ви ніколи не побачити фото як вони обливаються холодною водою, стікають потом чи дряпаються на скелю. Активна частина слабких створює наукові дані про переваги антитіл отриманих від вакцинації і розповсюджує брехню про особливу небезпеку невакцинованих, пропонуючи принизити їх не допуском до робочих місць.

Якщо справи так будуть розвиватися і далі, то незабаром світ сколихне небувалий кривавий конфлікт. Думаю все почнеться з теорії про неповноцінність. Неповноцінними будуть проголошені персони, які не можуть без вакцинації пережити респіраторну інфекцію за допомогою власного імунітету. Подібного роду вчення є обов’язковим, воно надає моральну перевагу у двобої. Французи три покоління поширювали вчення про інтелектуальну неповноцінність аристократів та священників перед тим як почати революцію. Так вони долали проблему табу на фізичну розправу у головах селян, які вважали, що в жилах попів та вищого дворянства тече блакитна кров. Але міф про особливі антитіла вакцинованих, принаймні в Україні, буде подоланий дуже швидко, думаю, за кілька тижнів, а не за кілька поколінь. Україна має всі шанси стати країною нової світової революції.

 

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.