0

Різнобачення у питаннях підходів до вакцинації

Я не бачу за кампанією таємної примусової вакцинації ковіддисдентів і за сумісністю антиваксів. У моєму житті цих людей просто нема. Якщо люди заперечують реальність тобто наявність КОВІД, то чому я не можу заперечувати їх існування? Жарт, звичайно. Просто шкода від ковіддисидентів є величиною, якою можна нехтувати. Мільйони людей носили маски визнаючи коронавірус, але їм це не допомогло. Якщо ж дисиденти когось переконають, що не треба вакцинуватись, бо це чіпізація, а людині потрібно було б це зробити, то це погано. Але чутливими до їх вчення є їм подібні особи. Треба розуміти, що ковіддисиденти працюють паралельно з ковідфаталістами і на відміну від перших не володіють ресурсами та засобами масової інформації, тобто у громадян є вибір чию сторону прийняти.

Але що я бачу. Я бачу підлість держави та частини суспільства, я бачу також невігластво, ірраціональність, брехливість та нахабство. Ось це я дуже добре бачу, і для мене це набагато небезпечніше, ніж маргінальні відморозки. Я також бачу смерть жінки у Київській міській лікарні №4 асоційовану з вакцинацією. Я бачу безліч карідоваскулярних подій асоційованих з вакцинацією у наших лікарнях, не в британських. Я бачу відсутність обліку ускладнень та відсутність статистики. Я бачу безвідповідальність влади за ці ускладнення.

Підлість я бачу у добровільності та люб’язності, за якими приховуються нахабні і безвідповідальні наміри держави продавити погрозами поголовну вакцинацію. Причім подвійна підлість полягає у тому, що Уряд робить це чужими руками тупорилих місцевих еліт. Хоча чому тут дивуватися. Причім питання не лише у ризиках фізичних, питання у принижені гідності та попранні прав і свобод громадян. Тобто метафізичної шкоди буди більше, ніж фізичної. У моїй системі координат це більш небезпечно.

Робить це все нахабна меншість з науковими званнями та медичною освітою, яка просували у соціум куди небезпечніші тези, ніж ту дурноту і середньовічні забобони, котрі поширювала ковіддисиденти. Нагадаю, що вони наговорили. «Науковці» стверджували про особливої якості антитіла після вакцинації, про можливість формування колективного імунітету виключно імунобіологічними препаратами, про суспільну загрозу людей, які перехворіли і покладаються на здобутий у природній спосіб імунітет, про відповідальність за мутацію вірусу невакцинованих, про безпеку вакцинації вагітних і так далі.

Але це ще не все про нахабство. Всі ці люди чомусь вирішили, що вони і лише вони дбають про загальне благо. А ми зажирілі гедоністи, які живуть для себе. Ці люди чомусь вважають, що те, що вони таємно просувають, до речі, питання – чому вони таємно і підло просувають поголовну вакцинацію? – є благом і навіть загальним благом, а такі як я є неосвіченими невігласами, далекими від науки людьми. У мене запитання: хто, хто дає нам оцінку?  І хто про нас турбується? Турботливі?

А тепер про турботу. Думаю, є помилкою вважати турботою брехню. Турбота про людей потрібна людям, котрі просять допомоги, або її потребують перебуваючи у розгубленому чи вразливому стані. Нахабні розводянки, спрямовані на освічених та відповідальних громадян, чи на малоосвічених і розгублених, не є турботою. Прихильники добровільної вакцинації не просять ні у кого допомоги, не просять, щоб за них турбувалися, тим більше не просять, щоб їх нагнули ляшки та надурили лапії з радуцькими. Якщо ж мова іде про ковіддисидентів, то їм також не треба допомагати. Вони не просять допомоги і їм уже ніхто нічим не допоможе.

 

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.