0

Так хто там говорив про роль “антиваксів” у додатковому навантажені на бюджет?

Прочитав допис поширений Nataly Bezmen  про суперрозповсюджувача короноварісної інфекції, виявленого у німецькому місті Галле. Розносником COVID виявилася щепленою за всіма правилами лікарка. ПЛР тест виявив у неї високе вірусне навантаження без будь-яких клінічних ознак, що стало причиною зараження кількох людей. В тексті не вказується чи вакцинованих, тому вважатимемо, що невакцинованих.

Автори поста «Coronamed» наголошують, що щеплені можуть не лише заражатися, але й заражати оточуючих. Зазначається, що головна мета вакцинації – не допустити важкого перебігу хвороби. І все.

Таким чином ця інформація дуже серйозно підважує протиепідемічну ефективність вакцинації, про яку нам постійно розповідали. Важливо розуміти, що суперрозповсюджувач є не просто вірусним резервуаром умовних десяти вірусів, які потрапили до нього «на зберігання», він є фабрикою з виготовлення мільйонів вірусів. Звичайно, ми не будемо натякати на вакцинацію як причину формування дефектного імунітету, який дає індивідуальний захист, але перетворює макроорганізм на безсимптомного відтворювача вірусів. Причім не на тиждень-другий як при хворобі, а, приміром, на місяць-другий. Можна і на півроку намалювати. Однак «доказова» медицина – не наші методи. Залишимо їх Гуріну, Нєфьодову та Лапію. Просто зазначимо, що вакциновані розповсюджувачі є більш небезпечними, оскільки на відміну від невакцинованих вважаються безпечними – мають відмітку у паспорті вакцинації. Нехай ще поки у майбутньому паспорті.

Але це далеко все. У минулих постах мова йшла про антигуманність та боягузтво антиваксів. Але є ще один «сильний» аргумент в арсеналі прихильників доказової медицини. Це навантаження на бюджет. На думку «агентів змін» антивакси виснажують бюджет, бо дезорієнтують народ, який ухиляється від щеплень, а потім госпіталізується в стаціонари з важкими формами.

Все це нахабна, цинічна і тупа брехня, яка, на жаль, легко заходить у голови пересічних. Бюджет охорони здоров’я не виснажують ні вакциновані, ні невакциновані. Тому що бюджет охорони здоров’я був і є сталою величиною протягом двадцяти останніх років і складає 3% ВВП бюджетними коштами. І нема різниці скільки цього року захворіє на COVID чи педикульоз. Навіть щоб захворюваність за всіма нозологіями зросла у 5 разів видатки на медицину не зміниться. Але! Хто говорить про перевантаження бюджету? Ті хто бачить не бюджет охорони здоров’я (ОЗ), а бюджет країни. Говорять ті, для кого витрати на ОЗ є невиправданим марнотратством. Говорять ті, хто розраховував і розраховує зменшити бюджет ОЗ. Хоча б на піввідсотка. Або на відсоток.

Ось так просто, у пошуках нових і нових аргументів, агенти змін, гуманісти та вакцинатори розкривають свою сутність і свої наміри. Так само як депутат Гурін у пошуках нових аргументів свої фобії екстраполював на опонентів, звинувативши їх у боягузтві. Не хотіти і боятися – це різні речі.

Однак, якщо мова уже зайшла про збільшення навантаження на бюджет та пошуку винних, то не питання. Їх можна знайти. І я вам покажу де вони і хто вони.

Усього в Державному бюджеті України на 2021 р. на централізовані закупівлі лікарських засобів та медичних виробів передбачено 10,3 млрд грн.. Не більше витрачається на медикаменти, які закуповуються на внутрішньому ринку за бюджетні гроші. Тобто максимум мова іде про 20 млрд. Це максимум.

Вакцинація 35 млн населення тільки однією дозою на рік по ціні 10 доларів вимагає 350 млн доларів, тобто 10 млрд грн.. Дві дози – 20 млрд грн.. Тому запитання: так хто виснажує бюджет??? Ті хто пропонують обливання холодної водою і сонячні ванни чи ті, хто пропонує закуповувати вакцини?

Не треба бути великим аналітиком, щоб спрогнозувати, що всі гроші, які вакцинатори виб’ють на вакцини будуть отримання з загального бюджету витрат на медикаменти для всіх громадян країни на всі інші хвороби. Всі люди повинні розуміти, що якщо представники доказової медицини виб’ють 8 млрд грн, то їх заберуть у онкохворих, хворих на серцево-судинну патологію і т.д.

Але це ще також не все. Якщо колективний імунітет можна досягнути поголовною безумовною вакцинацію, то значить починати кампанію щеплення можна лише тоді, коли ви закупили вакцину на всіх. Всі розуміють, що це фантастика. Розуміють це і лобісти вакцинації. Максимум – можуть закупити 1-2 млн доз (проблему ефективності не порушуємо). Тоді що це? Як це все називається? А це банальна спроба витягнути максимально можливу кількість грошей платників податків і відправити їх іноземним виробникам. До речі! Ви колись чули, щоб горлопани від ВООЗ та ЮНІСЕФ, апологети вакцинації, гуманізму та здоров’я нації, тут в Україні, хоч раз підняли питання налагодження вітчизняного виробництва вакцин? Ну, щоб всіх вакцинувати. Не чули? І не почуєте. Бо їх задача забезпечити внесками ВООЗ та ЮНІСЕФ через закупівлю індійських та китайських вакцин. Не треба забувати за чиї кошти існують всі ці авторитетні міжнародні структури. За гроші фарміндустрії, якщо хто забув чи не знає. А транснаціональні компанії качають гроші з національних бюджетів через представників ВООЗ та ЮНІСЕФ.

Мені одному здається, що українським платникам податків дуже дорого обходяться ці гуманісти та науковці?

Джерело: сторінка «Facebook» Анатолій Якименко

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.