0

Три бараки української державності: медичний барак, освітній барак та пенсійний, або Де взяти гроші для охорони здоров’я

Традиційно цифрою три (3) різні народи підкреслюють сакральне, а метафорами та образами описують фундаментальне. Так виникають образи трьох китів на яких тримається Земля чи образ трьох храмів, які формують Людину: храм Божий, храм науки, храм мистецтва.

Українська держава тримається на трьох бараках: медичний барак, освітній барак та пенсійний. Це велике відкриття, як, зрештою, і все велике сталося випадково, після того як днями міністр фінансів Сергій Марченко, викриваючи популізм міністра охорони здоров’я Максима Степанова, оголосив, що перерозподіл бюджетних коштів між трьома бараками на користь медичного завалить державну конструкцію.

Заява міністра фінансів напряму показує на чию користь відчужується праця рабів трьох бараків. Це  мєнти, прокурори, судді, генерали збройних сил, податківці та інші жерці. Зрозуміло, що мова про вирішення фінансових проблем бараків за рахунок згаданих паразитів – бенефіціарів української незалежності йти не може. Це з одного боку. З іншого – якщо один з бараків не витримає і розійдеться для самовиживання, то конструкція не витримає і впаде у прірву. Барак пенсіонерів також відноситься до системоутворюючих елементів архітектури держави, оскільки низькі пенсії фактично перекладають відповідальність за поточне фінансове утримання людей похилого віку на молодші покоління, значна частина яких тримає на плечах гнилу прокурорсько-мєнтовську державу. Тому головна задача міністра Марченка збалансувати бюджет. А якщо більш точно – так розподілити його залишки після дерибану, щоб медичні та освітні раби продовжували підпирати паразитарну надбудову.

Щодо міністра охорони здоров’я Степанова, то його головною задачею є пояснити міністру фінансів не лише скільки треба грошей на охорону здоров’я, а де їх взяти. Й тоді усьому медичному цеху не довелося б приймати відповідь у вигляді звинувачень у безвідповідальному ставленні до основних несучих опор української державності: освітян та пенсіонерів. Відібрати бюджетні гроші для лікування людей можна, наприклад, у мєнтів. Ось взяти і з трибуни Верховної Ради внести пропозицію всі гроші міністерства внутрішніх справ передати на потреби охорони здоров’я. Оголосити 2021 рік роком без мєнтів. Уявіть собі: в країні цілий рік нема мєнтів. Зниження злочинності у цьому випадку це не предмет віри, це повна впевненість у тому, що злочини будуть робити виключно злочинці, яких явно менше, ніж мєнтів. Більше того, на знак подяки є всі підстави сподіватися, що злодії грабуватимуть виключно паразитів, а не трудовий народ.

Якщо ми вірили, що війна з Росією ніколи неможлива, а у ХХІ столітті не буде епідемій й, тим більше, пандемій, то чому ми не можемо повірити, що відібрані для охорони здоров’я гроші у мєнтів не погіршать криміногенної ситуації в країні натомість покращать епідеміологічну ситуацію з багатьох хвороб?

 

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.