0

Як Супрун за допомогою Стерненка обігрує Медведчука з його трьома телеканалами, медичними ток-шоу та усіма експертами

У Віктора Медведчука є три телеканали:  «ZIK», «NewsONE», «112» і багато російських грошей. Медведчук, Бойко, Рабінович «ОПЗЖ» хочуть осідлати медичний та, можливо, профспілковий напрямок. Для цього на каналах активно обговорюється проблематика охорони здоров’я: є кілька ток-шоу, підготовлені журналісти, грамотні експерти (ватні і неватні) і Наташа Влащенко.

У Уляни Супрун є кілька мільйонів доларів на рахунках, американський паспорт, якийсь брат в республіканський партії США, підтримка з боку діаспори та посольства США. Супрун немає телеканалів, у неї нема підготовлених журналістів та Наташі Влащенко. Є кілька залежних від грантів США медіа ресурсів на зразок «НВ», радіо «Свобода», низькопробні і туповаті експерти і Діма Шерембей. Супрун також цікавиться медичною тематикою і має свій та корпоративний інтерес.

Віктор Медведчук та ОПЗЖ мають рейтинг 14%, до якого варто додати рейтинги Толі Шарія і Жені Мураєва. Разом двадцяточка. Медичні експерти користуються повагою в медичному середовищі, а деякі з них, такі як Борис Тодуров, мають рівень підтримки не менше 50%.

Супрун не має політичної структури і не має політичної суб’єктності. Її особистий політичний рейтинг знаходиться у межах статистичної похибки, а її антирейтинг  перевищує 90% відсотків в соціумі і досягає 100% в медичному середовищі.

Різниця між Медведчуком і Супрун в інтелектуальному плані дуже велика. Медведчук інтелектуал, а Супрун примітивна курка. Але брак інтелекту Супрун компенсує політичною інтуїцією та відчуттям ситуації. А також здатністю використовувати помилки ресурсних пихатих мудрагелів.

Портнову, Лукаш, Бондаренко, Влащенко чомусь захотілося покарати громадянина України Стерненка, котрий вбив ворога у гібридній війні з Росією. Це сталося в Одесі кілька років тому. Інтелектуалам Медведчука спало на думку військову дію з ліквідації ворога підвести під юрисдикцію мирного часу і трактувати все як перевищення самооборони. Їм здається, що це дуже геніально та оригінально. Тільки інтелектуали не врахували, що 50% населення України схвально ставляться до ліквідації ворогів України і вважають дії Стерненка справедливими. Співвідношення по Україні орієнтовно 50% проти 20%. Причім юрисдикція відбувається у Києві, де це співвідношення орієнтовно 70% проти 10% на користь прихильників Стерненка.

Уляна Супрун, пропонуючи взяття на Поруки Стерненка, примикає до справедливості і з нульового рейтингу з антирейтингом 90% отримує 5-6% реального політичного рейтингу та проходить у парламент разом з Сірожою Стерненко. Сірожа він тому, що у політику його за руку заводить СБУ – гнила структура, яка пропихає в публічний простір людей з пороками. У Сірожі, кажуть, вони є.

У чому проблема. Проблема у тому, що правильну у корисну дію з ліквідації ворога провів патріот з пороками. Саме такі люди завжди цікаві спецслужбам. Порочні спецслужби у такий спосіб, комплектують збочений і порочний політичний істеблішмент. Тому табір так званих націонал-демократів за кілька десятиріч сформований соціальним лайном на зразок Гримчака, Ляшка, Мосейчука та їм подібним гниляками і дебілами.

Це майтер-клас як нічого не роблячи, і нічого не розуміючи в українській охороні здоров’я, програючи суттєво у фінансовому забезпеченні з рекордним анитейтирейтингом, отримати політичну суб’єктність і перемогти політичних ворогів. Ось так одна примітивна нечесана американська курка вставляє десяток  пихатих російських півнів. Вчіться!

Команда Портнова і Лукаш так нічого і не зрозуміли. Стерненко, Супрун і команда не можуть сформувати національну систему охорони здоров’я, їм цього не дано. Але душити ворогів їх власними кишками місцеві аборигени можуть з великим натхненням. Наступного разу все буде масштабніше і жорстокіше.

Анатолій Якименко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.