0

Дайошь автономізацію ЗОЗ!

Чудовий приклад роботи головного “автономного” лікаря. Тому на філософське питання, що буде, якщо буде, не треба навіть відповідати, відповідь перед нами у всій своїй неприглядній красі. Але шановне реформаторське панство це не турбує, головне дія, а наслідки це не головне. 

Коментар редакції

Razdelitel_trigger

ed897f460daabbb60a38e6b1047acb9eСпівробітники Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова просять МОЗ і Комітет Верховної Ради з охорони здоров’я захистити їх від репресивних дій директора інституту Олександра Усенка.

Про це йдеться у зверненні трудового колективу Інституту до Міністра охорони здоров’я та народних депутатів України – членів профільного парламентського комітету.

“Ситуація, яка склалася в Інституті, загрожує не лише всесвітньо відомому лікувальному закладу, а й здоров’ю і життю людей, які в ньому лікуються, а значить, й інтересам країни в цілому”, – зазначається в цьому зверненні.

Як повідомляють співробітники Інституту, після приходу на посаду директора інституту Олександр Усенко зайнявся масовими кадровими “чистками”. Протягом року Інститут залишили понад 40 наукових співробітників, які були звільнені або за статтею, або в силу створюваного тиску чи залякування.

“Якість лікування в Інституті скотилася до рівня районної лікарні, смертність пацієнтів в Інституті трансплантології за останній рік збільшилася в 3 рази”, – зазначено в колективному зверненні до Міністра та народних депутатів.

Співробітники Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова також повідомляють про численні факти корупції та службових зловживань в установі.

“Усенко поставив завдання перед усіма лікарями – ділитися нечесно заробленими грошима. Тепер пацієнти в державній медичній установі змушені платити в “Благодійний фонд інституту” з порога за кожну дію – за оформлення картки, за кожне дослідження в поліклініці, за надходження в стаціонар на лікування тощо. Щотижня головному економісту інституту – людині директора – всі завідуючі відділеннями передають “чесно” зароблений “пай”.

Грошовим оброком, як повідомляють співробітники Інституту, обкладені не тільки хірурги. Лікарі-функционалісти – ті, які роблять дослідження УЗД, ендоскопічні дослідження, ЕКГ, – за право робити “позапланові” дослідження теж повинні здавати в “загальну касу” призначену суму.

“Всім, хто ще боїться або не хоче брати участь у цьому беззаконні, погрожують звільненням”, – сказано в листі колективу Інституту Шалімова.

“Просимо захистити нас від репресій директора Інституту, розірвати з ним трудовий контракт і дати належну правову оцінку корупційних дій Олександра Усенка”, – ідеться в колективному зверненні.

Як раніше повідомлялося, на розгляді Апеляційного суду Києва знаходиться позов про незаконність призначення Олександра Усенка директором Інституту Шалімова (справа №761/26305/14-ц). Найближче слухання у справі заплановане на 23 вересня.

Першоджерело http://pharma.net.ua

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.