0

На зарплату медикам Львівщини бракує понад 72 млн грн. Лвівська обласна рада просить субвенції

oblrada-lviv_-ua_11_11_15_Львівська облрада просить центральну владу збільшити обсяг медичної субвенції місцевим бюджетам.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 29 листопада, на засіданні сесії Львівської облради, повідомляє кореспондент IA ZIK.

Т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ірина Микичак поінформувала про оптимізацію ліжкової системи впродовж поточного року. На початок 2016 в області налічувалося 21 461 ліжко. Станом на 1 листопада їх кількість зменшилась на 914 – до 20 547 ліжок.

Обсяг передбаченої на 2016 рік субвенції становить 2 767, 5 млн грн.

Водночас, за словами Микичак, дефіцит бюджетних коштів на виплату заробітної плати у цій галузі на цей час становить 72,9 млн грн.

Своїм рішенням Львівська облрада доручила департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА у місячний термін оприлюднити середньостроковий і довгостроковий прогноз розвитку галузі охорони здоров’я, а також конкретні заходи щодо впорядкування мережі закладів охорони здоров’я.

Також депутати вирішили звернутися до ВРУ і Кабміну стосовно збільшення медичної субвенції місцевим бюджетам і формули її розподілу та передбачити на 2017 рік медичну субвенцію в повному обсязі, відповідно до потреб галузі.

http://zik.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.