0

Сенсації. Скандали. Викриття в МОЗ.

Засідання КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ І ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ 10.06.2015 р., на якому повинні були заслухати Міністра охорони здоров’я України О.Квіташвілі щодо питань необхідності ліквідації діючих корупційних схем в Міністерстві під час проведення державних закупівель лікарських засобів через міжнародні організації, впровадження єдиного національного переліку лікарських засобів, здійснення контролю за їх реєстрацією і якістю пройшло, як і очікувалось, без Міністра і його Першого заступника.

Таким чином, вкотре було продемонстровано ставлення урядовців до державних структур, які начебто повинні не тільки розслідувати нечистих на руку державних чиновників, а і попереджати злочинні наміри в майбутньому.

Чому так відбувається, питання риторичне. За час нової влади до відповідальності не було притягнуто жодного високопосадовця  (сміттєві баки не враховуються). Тому Антикорупційний Комітет, замість виконання своїх профілактичних функцій, повинен розбирати справи, які в іншій цивілізованій країні, виконував би суд першої інстанції. І не дивно, що посол Південної Кореї, присутній на засіданні, виразив непорозуміння ситуацією, що склалася (слухайте аудіо нижче).

Наступного разу, пану Єгору Соболєву треба запросити розстрільну групу з Китаю, можливо це більше вплине на урядовців та посадовців.

Володимир Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.