0

Як ви вважаєте чи будуть встановлені центральним органом виконавчої влади тарифи для повної оплати медичних послуг адекватні ринковим реаліям і чи вирішить це проблему неформальних платежів у лікарнях?

Кабінет Міністрів України видав Розпорядженням від 30 листопада 2016 за №1013-р Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я.

Схвалена Концепція передбачає наявність тарифів для повної оплати медичних послуг, що входять до державного гарантованого пакету медичної допомоги, а також тарифів офіційної співоплати таких послуг.

 

Кабінет Міністрів України видав Розпорядженням від 30 листопада 2016 за №1013-р Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я. Схвалена Концепція передбачає наявність тарифів для повної оплати медичних послуг, що входять до державного гарантованого пакету медичної допомоги, а також тарифів офіційної співоплати таких послуг. Як ви вважаєте чи будуть встановлені центральним органом виконавчої влади тарифи для повної оплати медичних послуг адекватні ринковим реаліям і чи вирішить це проблему неформальних платежів у лікарнях?

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.