0

Брифінг керівництва Міністерства охорони здоров’я України щодо державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів

16 березня відбувся брифінг в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів. У заході взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик, заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк. Під час прес-конференції презентовано законопроект «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів». Зі слів організаторів цей проект закону запускає страхову модель фінансування та встановлює план реформування охорони здоров’я до 2019-го року. Також на прес-конференції представлено низку кроків щодо підвищення якості надання медичних послуг та відшкодування вартості ліків.

Презентація ключового законопроекту про Державні фінансові гар…

Сьогодні Кабінет Міністрів України розглянув пакет нормативних актів та ініціював законопроекти, які після ухвалення парламентом запустять реформу охорони здоров'я і зроблять процес змін в медичні сфері невідворотними.Такими змінами ми показуємо, що ми як країна готові йти в майбутнє.

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України 16 березень 2017 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.