0

Круглий стіл на тему: “Реформи системи охорони здоров’я України: коли і які ліки отримають пацієнти?”

IMG_417121 березня 2016 року відбулася прес-конференція на тему: “Реформи системи охорони здоров’я України: коли і які ліки отримають пацієнти?”.

Організатор: Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів.

Учасники: Віктор Сердюк, президент «Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів»; Олександр Шміло, голова правління Всеукраїнського Товариства Гемофілії; Анатолій Якименко, шеф-редактор аналітичного ресурсу «TRIGGER».

Підсумкові матеріали:

Громадські активісти вважають закупівлі ліків шляхом міжнародних організацій непрозорими. Громадські активісти висловили сумнів щодо прозорості закупівель ліків, які проводить Міністерство охорони здоров’я за допомогою міжнародних організацій. За словами учасників круглого столу, необхідно чітко оголошувати і терміни поставок необхідних препаратів.IMG_4172

Зокрема, учасники круглого столу запропонували відкрити інформацію про представлених до участі в тендерах пропозицій з чіткими термінами поставок. А також врахувати вимоги про якість і терапевтичної еквівалентності ліків, які закуповують для України міжнародні організації. На думку громадських активістів, це дозволить запобігти закупівлі неефективних або небезпечних препаратів. При цьому вони вважають, що ефективність самого процесу закупівель можуть забезпечити різні форми його організації, зокрема, переговорний процес, регіональні закупівлі, компенсація вартості ліків.

 

 

Володимир Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.